Úno
23
2018

Rolety pro váš ničím nerušený spánek

Představte si, jak by to bylo parádní, kdybyste se v noci nemuseli každou chvíli budit ze spaní. Kdyby vás nerušil hluk z přilehlé ulice, ani by vás neprobouzely zářící pouliční lampy, ani byste se nemuseli obávat vpádu zlodějů. To všechno by vás mohlo nechat v klidu spát, kdybyste si pořídili předokenní rolety, které si se všemi jmenovanými nepříjemnými faktory dokážou hravě poradit. V takovém případě byste se stejně dobře vyspali jak na venkově, kde dávají ptáci dobrou noc, tak v rušném centru města, kde to žije až do rána, a to i v případě, kdy budete bydlet v přízemí a vaše okna budou sousedit s frekventovaným chodníkem. V takovém případě jsou pro vás kvalitní předokenní rolety doslova nepostradatelným pomocníkem.

pohled přes roletu

A není to žádný výmysl ani laciné sliby, předokenní rolety toho zkrátka umí mnoho, až je to pro člověka k neuvěření.

Pokud jde o stín, tak ten vám poskytnou stoprocentní. A stoprocentní stín, to je pravá nefalšovaná noční tma, která dnes zoufale velkému počtu lidí chybí k jejich nerušenému nočnímu spánku. A co si budeme povídat, světelný smog není to jediné, co nás vyrušuje ze spaní. Mnozí nedokážou zavřít oči ani kvůli vysoké hladině zvuku v jejich okolí, ať už bydlí u frekventovaného chodníku, vedle rušné silnice anebo vedle letiště. Takže rolety mohou být zdaleka tím jediným dobrým řešením, které podobným lidem zbývá.

Nicméně rolety vás potěší i v případě, že toužíte po chladu uprostřed parného léta a teplu domova uprostřed mrazivé zimy. Skvělé tepelně izolační vlastnosti předokenních rolet zajistí, že žádné zbytečné teplo nejenže v létě nepůjde dovnitř domu, ale také, že žádné teplo v zimě neunikne ani ven.

vysoká postel

A ti, kdo se třesou strachy před zloději, kteří navštívili již polovinu jejich sousedů z ulice mohou díky roletám o poznání lépe usínat. Stažené rolety poměrně solidně brání vpádu zlodějů skrze okna, což je častý způsob, jak se zloději do bytu dostávají. Takže jestliže si vhodně zaopatříte i dveře, můžete spokojeně spát.