Dub
17
2021

Pusťte si domů beton! Betonové prvky v domácnosti oceníte po estetické i praktické stránce.

Pokud znáte beton jen jako nehezký stavební materiál, nenechte se zmýlit. Beton se dnes dá použít i do interiérů a vypadá neskutečně dobře. Přesvědčte se!

Pusťte si domů beton! Betonové prvky v domácnosti oceníte po estetické i praktické stránce.

Beton asi netřeba blíže představovat, protože jej známe úplně všichni. Jenže z betonu se už dávno jen nestaví cesty nebo domy. Díky moderním technologiím se dá beton opracovat tak, aby vám zútulnil a zdokonalil interiér. A jak je to možné? Beton se dá v domácnosti využít několika způsoby. Lze jej aplikovat na stěny, vyrábí se z něj dokonce i nábytek nebo bytové doplňky. Díky tomu získáte skutečně hodně zajímavý vzhled interiéru. Snadno se také kombinuje.

pexels-photo-327482

Dejte betonu šanci

Beton je vhodný na výrobu větších kousků nábytku, ale i na tvoření menších doplňků nebo dekorací. Například betonový stůl vypadá skutečně mohutně a zajímavě, beton je jako materiál navíc velmi odolný a má dlouhou životnost, je voděodolný, a proto se hodí i do sprchových koutů, do koupelen ale i kuchyní, skvěle z něj vypadá například bar v kuchyni. Klidně i v obývacím pokoji můžete mít jednu stěnu z betonu, beton se dá snadno upravit a může mít mnoho podob, určitě si tak pod tím nepředstavujte ten nevzhledný beton, který vídáte na ulicích.

pexels-photo-4050284

Beton v domácnosti působí neskutečně moderně a stylově, získáte tak skutečně neotřelý design. Betonu sluší přírodní materiály a dobře jej tak zkombinujete se dřevem, kamenem nebo sklem, dobře pak působí i vedle kovových prvků. Nic se ale nemá přehánět. Jde o to najít pár zajímavých prvků, které úplně promění vzhled každého interiéru. Kdybyste to přehnali, moc příjemně by to ale asi nepůsobilo.

Světla, mísy, vázy i svícny

Například betonová mísa nebo taková váza, jsou skvělými doplňky, opracovaný beton navíc není těžký, je naopak křehký a zapůsobí na vás už na první pohled. Oblíbené jsou také světla z betonu ale i svícny a jiné drobnosti. Kdo je šikovný, může si snadno z betonu do domácnosti vyrobit i sám, pokud byste si netroufli, určitě se mrkněte na nabídku obchodů. Určitě si vyberete.

Beton se stane výrazným a nepřehlédnutelným prvkem ve vaší domácnosti.