Srp
12
2021
Nezařazené

Pro každého něco

Není nad to, zajít si do obchodu a podívat se na cibuli, oblečení, elektro na vlastní oči a zhodnotit, jestli to za tu cenu stojí. Většina lidí dnes ale nakupuje přes internet, zatímco sedí v práci nebo jsou na dovolené a v klidu si nechají koupené věci doručit až domů, při nejhorším na poštu. Nakupování online, jak je již napsáno výše, však nemusí zůstat pouze u zaplacení ceny a koupi zboží, ale také je zde spousta prostorů pro mezikroky, které mohou nakupování zhodnotit, vylepšit nebo také dodat mu hlubší smysl.

módní šaty

Neziskový sektor

Existuje hned několik firem, některé se sídlem v českém Olomouci, které zprostředkovávají pomoc neziskovému sektoru skrze nakupování a utrácení na e-shopech. Celý systém využívá affiliate marketingu, který by zkrátka bez internetu nebyl dost možný. Celé kouzlo je v tom, že část ceny, kterou zaplatíte, půjde na neziskovou organizaci vaší volby. Váš nákup tak dostane trochu jiný rozměr, když víte, že jste sice utratili za televizi 15 tisíc, ale třeba tisícovka půjde do psího útulku nebo na děti do dětského domova. Hned se přeci jen nakupuje radši.

facebook a mince 

Zpátky do peněženek

Některé společnosti vzaly affiliate ještě dál a přenesly ho zpátky kupujícímu. Vy se tak skrze prokliky dostanete ke svým penězům zpátky. Jako předtím, stačí nakoupit zboží, nyní ale peníze nepůjdou někomu jinému, ale zpátky vám. Například si koupíte opět onu televizi za 15 tisíc, nyní se vám ale určité procento z nákupu vrátí zpátky. Pokud nechcete na nikoho přispívat a sami máte málo, je tohle ideální řešení, jak si dopomoci k nějaké té slevě.

emailový znak 

Spása pro všechny

Nejnovější česká platforma nyní představila projekt, který vám dovolí objednat si zboží a zaplatit třeba až za měsíc. To je ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet danou věc nebo pro ty, kteří si zkrátka chtějí dopřát tu televizi už nyní, ale výplata ještě nedorazila.
 
Vůbec nakupování na internetu skýtá mnohé možnosti a spousta z nich ještě nebyla „objevena“, je však pouhou otázkou času než se dají chytré hlavy dohromady.

5/5 - (1 vote)