Dub
11
2021

Pořiďte si vestavěnou skříň na míru, využijete tak každou část prostoru

Praktičnost a chytré využití prostoru

Vestavěné skříně mají mnoho využití. Můžete si je nechat zhotovit pro prostor, který se přímo nabízí k tomu, aby zde stály vestavěné skříně a můžete také zvolit jiný prostor, který nemá klasické rozměry nebo typický tvar a vestavěné skříně jsou tak jednou z mála možností, jak se dá takové místo prakticky využít. Prakticky i do velice malého a nepravidelného prostoru lze zakomponovat na míru vyrobenou skříň. To se hodí hlavně v případě, že obytný prostor v bytě je skromný a hledá se využití pro každý jeho kout a výklenek.

vestavěné skříně3

Krásná a prostorná šatní skříň

Možná jste na vestavěné skříně pamatovali už při stavbě nebo rekonstrukci domu a podařilo se vám získat krásný hluboký a prostorný výklenek, který bude pro ideální pro šatní skříně a vyřeší vám starosti o kvalitní uložení vašeho oblečení.

V tomto konkrétním případě máte možnost postavit do výklenku prakticky standartní skříň, nebo jako ekonomičtější variantu vám budou stačit upevnit police, regály, zásuvky a samozřejmě profesionálně vyrobené posuvné dveře. Vytvoříte tak praktický prostor, který se bude podobat malé šatně.

Ať už se rozhodnete pro elegantnější nebo ekonomičtější verzi, vždy se vyplatí si nechat udělat práci profesionální a zkušenou firmou, aby vše dokonale zapadlo do prostoru, jednotlivé díly byly propojeny tak, aby dobře vypadaly a měly požadovanou stabilitu. Častou chybou totiž je, že lidé sáhnou po standartní skříni, která se do výklenku vejde a potom zůstává nábytek vystrčený do prostoru, kde přirozeně překáží a kolem obvodu skříně zůstává jen velice těžce udržovaný prostor, kde se bude hromadit prach a pavouci, protože se tam třeba ani vysavačem nedostanete, abyste mohli místo důkladně vyčistit.

vestavěné skříně4

Další využití vestavěného nábytku

Nejoblíbenějším místem pro vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ jsou ložnice, kde se uskladňuje velká část šatníku. Někdy narazíte na těžko využitelná místa i jinde v bytě, například v chodbě, na schodech a často také v podkroví upraveném na bydlení. Staré domy mají mnoho takových míst, kam se vestavěné skříně hodí. Hlavně pokud se dnes lidé z ekonomických důvodů rozhodnout zůstat v rodném domě, kde bude najednou žít více generací, mohou se takové prostory a skříně v nich hodit na uskladnění různých věcí. Na druhou stranu i moderní bydlení je dnes stále více úsporné a ubírá si prostor. I tam se mohou hodit úložné prostory na míru, které dokážou využít prostor na maximum.

5/5 - (1 vote)