Led
18
2018

Jednou a dost

Svatba je jen jednou za život. Někdy to úplně nevyjde, nicméně ke každému sňatku člověk přistupuje tak, že bude jeho první a poslední, a proto by měl být také nejkrásnější. Měl by být nejkrásnějším zážitkem v životě, a pro to je potřeba něco udělat. A různé obchody se nabízejí se svou nabídkou, bez které podle nich rozhodně nemůžete být, a bez které vaše svatba nemůže být dokonalá. A není divu, že budoucí manželé ve své euforii podobným nabídkám nezřídka podlehnou.

novomanželství

Takže mají obřad na krásném a originálním místě, místo obřadu je dokonale vyzdobené, nevěsta má tu nejkrásnější a nejdražší kytici široko daleko a o její róbě to samozřejmě platí také. Ovšem ani ženich nezůstane pozadu jak s oblekem ušitým na míru, tak s korsáží, která dokonale koresponduje s kyticí nevěsty a s menšími kytičkami pro obě matky a družičky. A to ještě nemluvíme o hostině, tam je opravdu mnoho prostoru proto, jak za ni utratit i ty peníze, které jste ještě nevydělali, jak za menu o několika chodech, které se jen rozplyne na jazyku, tak za výzdobu. A takto bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Do čeho se vyplatí investovat

Nicméně i kdybychom si nic speciálního na svou svatbu nekoupili, a naopak si uspořádali skromnou veselku s tím nejlevnějším, na co bychom narazili, tak i v takovém případě by to pro nás byl nezapomenutelný zážitek, který by stál za to. Jen by nám možná bylo trochu líto, že jsme si přípravu celé akce více neužili. Nicméně je pravda, že investice peněz do výzdoby a do jídla je poměrně pomíjivá. Vlastně ta jediná investice, která s námi zůstane od daného okamžiku až do konce našeho života je ta, kterou vložíme do našich svatebních prstenů.

prsten s kamínkem

Právě svatební prsteny nás budou provázet až do smrti, a proto by měly být takové, abychom s nimi byli po celou tu dobu spokojeni. A to nemusí být vůbec těžké, pokud si je vybereme u osvědčeného zlatníka.