Lis
07
2018

Vychutnejte si kvality své nebankovní hypotéky

Nabídka nebankovní společnosti v podobě výhodné nebankovní hypotéky vám jistě přijde vhod!
Vždyť stačí jen málo k tomu, abyste měli brzy v kapse přesně tolik peněz, kolik jich potřebujete. Konkrétně jde o to, že je potřeba, abyste se za svou půjčku zaručili libovolnou nemovitostí. Její hodnota by měla odpovídat výši částky, o kterou máte zájem. A to je celé. Po splnění této podmínky si můžete sjednat libovolný typ podnikatelského anebo spotřebitelského úvěru.
zasazené peníze
Opravdu je to tak jednoduché?
Jistě, pokud jde o nebankovní hypotéku, nemusíte v ní hledat žádné složitosti ani skryté podmínky. Vše je jasné a transparentní, nemusíte platit žádné poplatky předem, nemusíte se obávat složitého jednání ani žádných podvodů.
Jakou konkrétní nemovitost je potřeba zvolit?
Záleží čistě jen na vás, jakou nemovitost máte k dispozici. Jak již bylo řečeno výše, důležité je především to, aby její hodnota korespondovala s výší částky, o jakou máte zájem. A je jedno, zda to bude byt, pozemek anebo nějaký rekreační objekt.
Existuje řešení pro případ, že žádnou nemovitost nemáte po ruce?
Ano, i takovou situaci je možné chytře vyřešit. Jestliže si seženete spoluručitele v podobě člověka, který vlastní vhodnou nemovitost, může se touto nemovitostí zaručit za vaši půjčku. Ani to není problém.
Jakou úrokovou míru můžete očekávat?
Konkrétní číslo závisí na tom, jaká je vaše životní situace. Zda žádáte o podnikatelský anebo o spotřebitelský úvěr, zda máte nějaké finanční závazky, jaká je výše vašich příjmů či daňového přiznání, zda máte záznam v registru, a tak podobně.
černá propiska
Je možné požádat o nebankovní hypotéku, pokud máte záznam v registru anebo nízké příjmy?
Ano, samozřejmě, že je to možné. Pokud se nenacházíte v nějaké hodně nepříznivé situaci, kterou by mohla nebankovní půjčka zhoršit, můžete půjčku získat i za takových podmínek. Ovšem výše úroků bude v takových případech o něco vyšší.
Jak je tedy vidět, tak nebankovní hypotéka se přizpůsobí každé životní situaci!