Pro
17
2019

Dvojitý agent

Řešíte rádi záhady a složité hádanky, zapeklité kódy a nejrůznější hlavolamy? Rádi se bavíte s kamarády nebo trávíte čas s rodinou? Máme pro vás skvělou zábavu, u které se zapotíte. Budete muset zapojit mozkové závity na plné otáčky. Vyzkoušíte si logické myšlení pod tlakem. Budete schopni správně vyřešit zapeklité hádanky?
 
úniková hra

V Kolíně by http://autodeskclub.cz/clanek/5177-prakticke-pouziti-operace-sjednoceni/ la Enigma escape zahájena hrou Dvojitý agent. Hra se odehrává v období sovětského svazu, které se snaží ovládnout celý svět. Hra probíhá v konspiračním bytě na rozcestí ulic Americká a Ruská. Váš přítel agent George, který v bytě pobýval, se záhadně ztratil. Pár dní před jeho zmizení se s vámi sešel a svěřil se vám, že má získat tajné dokumenty s krycím jménem “Hvězda”. Ty by měli obsahovat nejstřeženější tajemství Sovětského svazu na ovládnutí světa. Dokážete zjistit, co se stalo s agentem Georgem? Kam zmizeli tajné dokumenty? Podaří se vám zastavit sovětský svaz, než ovládne svět? Nebo vás dřív chytí KGB. Čas vám běží a máte na to pouhých devadesát minut. Ve hře najdete napětí, záhadné hlavolamy a šifry. Dobrodružství ve vás bude vařit. Zvládnete logickým myšlením vše rozluštit? Druhou hru zavedenou v naší Escape game je Samara. Hra je na téma hororového filmu Kruh z roku dva tisíce dva.úniková místnost
 
Dojeďte se pobavit s kamarády nebo s rodinou. Hra je vhodná i pro děti od deseti let. Můžete jí hrát celá rodina od dvou do pěti hráčů. Stačí si jen zavolat a objednat se na určitý den. Hru můžete darovat i jako dárek k narozeninám, významnému dnu, výročí nebo jako sjednocení kolektivu na firemní akce. Dodá kolegům odvahu se projevit a společně zapřemýšlet. Společnými silami vyřešit šifry a dostat se řádně až do konce. Únikové hry jsou vhodné i pro školní výlety. Děti se aktivně zapojí a budou spolupracovat. Neváhejte a přijďte se s námi skvěle pobavit a vytvořit si krásné vzpomínky.

1/5 - (1 vote)