Bře
06
2020

Slevu na data šlo zařídit online a užít si ji celý rok!

Na konci února se společnost T-Mobile utrhla ze zaběhnutých standardů a nabídla lidem výrazné ušetření na datech. Jakýkoliv tarif z jejich nabídky s neomezenými daty bylo totiž možné pořídit s třiceti procentní slevou. Slevu však bylo možné využít pouze o zmiňovaném víkendu, tedy do neděle prvního března. Tato sleva byla zákazníkům nabízena pouze o jednom víkendu, nicméně kdo ji využil, může si službu za zvýhodněnou cenu užívat po dobu dalších dvanácti měsíců.mobilní telefon
Na webu operátora se dají dohledat přesné informace, které říkají, že například neomezený datový tarif společně s neomezeným voláním a posíláním SMS bylo možné namísto 1075,- Kč pořídit v rámci zmíněné akce na dvanáct měsíců za 725,50 Kč. Klasický datový balíček s neomezenými daty po slevě vyšel namísto 675,- Kč na 472,50 Kč.znázornění proudění dat
Datový tarif MAX, který T-Mobile nabízí nejen s daty bez omezení, ale také se 40 GB v zemích EU a 500 MB dat pro surfování ve zbytku světa vyšel oproti standardním 1175 korun měsíčně na dobu jednoho roku na 822,50 korun měsíčně.
Samozřejmě sleva se vztahovala i na nové aktivace čísel s vybranými paušály či pro přechody z karet předplacených nebo i na přenesená čísla od jiných operátorů. Samozřejmě za předpokladu toho, že zákazníci využijí na datově neomezené tarify či vyšší datové neomezené paušály.
Nebylo však možné přijít na kamennou pobočku společnosti či si zavolat operátora, ale   zvýhodnění bylo možné zřídit výhradně prostřednictvím online aplikace či na stránkách operátora.
T-Mobile, jak bylo zmíněno, neopomněl ani ty, kteří využívají předplacené služby. Od prvního března na Twist kartách můžete platit výhradně za data, která skutečně spotřebujete. Podle aktuálního ceníku je to 10 korun za každých 100 MB dat. Počáteční investice do této karty tak v rámci akce byla oproti standardní částce 200,- Kč výsledných 140,- Kč.