Dub
11
2021

Půjčka pro podnikatele bez komplikací

Tonoucí, se stébla chytá. Platí právě toto pořekadlo i pro vás? Bohužel i v dnešním světě platí, že podnikatelé nemají na růžích ustláno. Mnoho z nich se potýká s finančními problémy, které přetrvávají a tak jim často nezbývá nic jiného, než přemýšlet o půjčce.

Je to zrovna i váš případ? Podnikání, firmu nebo živnost jste drželi dlouho nad vodou, ale poslední dobou už nevíte, jak dlouhou to ještě bude únosné? V tom případě by mohla pomoci půjčka nebo rovnou úvěr s ručením nemovitostí jako je americká hypotéka bez registru.

muž

A jaké má tento úvěr podmínky? Jak je to s dobou splácení, s nastavitelností splátek, s ručením?

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Její hodnota se odhadne na určitou částku a z ní můžete jako půjčku získat až 70% její hodnoty. Navíc ocenění provádí profesionální znalci a to velice rychle. Během jediného dne můžete mít všechno vyřízené, stačí si připravit veškeré podklady, jako jsou fotografie nemovitosti zevnitř i zvenku a základní dokumenty o podnikání či výpisy z účtu. Pak už to jde velice rychle. Vše je snadné a zvládnete to přes internet, takže nemusíte nikam chodit. Velice snadné a praktické.

peníze ruc

Splátky se dají nastavit nízké, úrokové sazby jsou velice příznivé a navíc můžete splácet delší dobu, například až 30 let, takže měsíční odvod na splátku bude opravdu nízký, aby vás dál neruinoval. Pomůžeme odhadnout vaše možnosti a snažíme se všem klientům vyjít v každém ohledu vstříc.

Navíc s hypotékou ručíte nemovitostí, takže získáte velice nízký úrok. Nevadí ani záznamy v registrech dlužníků ani nízké daňové přiznání na konci roku, takže podmínky jsou snadno splnitelné. Peníze můžete mít do 24 hodin na účtu a zaplatit s nimi cokoliv, co zrovna v podnikání řešíte, náklady, výdaje, faktury, mzdy, nájemné, poplatky, ale i dluhy nebo dokonce exekuce. Záleží jenom na vás a vašich potřebách. Dokonce můžete zaplatit i investice či nákupy surovin, materiálu, zkrátka cokoliv.