Bře
15
2021

Zip sáčky – pomocník na dovolené v tuzemsku i v zahraničí

Také se těšíte, až konečně nastane den, kdy opustíte svůj příbytek a vydáte se na cesty s vědomím, že je před vámi sedm až deset volných dnů, a že si je můžete užít podle svého? A že nemusíte ráno vstávat s budíkem?

Lákavé představy, že? A ještě k tomu slunečné a příjemně teplé počasí a kolem vás atraktivní prostředí, jemuž jste dali právě přednost.

kostky a karty

Ještě, než za sebou uzamknete vchodové dveře, musíte vše na cestu sbalit do vhodných zavazadel. Do kufrů, tašek a batohů tak, aby bylo vše jako v bavlnce, zajištěno před poškozením a cizími pachy, před prachem a vlhkostí, které na cestách vaše cestovní batožiny naberou.

Využijte předností sáčků se zipem

Polyetylenové sáčky každý zná, jsou naprosto dokonalé pro ukládání čehokoli a jediným slabým místem je uzavírání. Pokud jde o klasický sáček bez uzávěru, pak jej musíte vkládat do nějaké nádoby, nebo nahoře udělat uzel, zkrátka je to vždy takové kompromisní řešení.

Naopak nekompromisní je uzavírací zip. Zip sáčky 2pack se již od první chvíle staly perfektním pomocníkem v domácnostech pro ukládání potravin, hraček, textilu, obuvi, využívají je obchodníci pro balení zásilek svým klientům a totéž lze říci i o balení věcí při cestách na dovolenou.

kolíčky na prádlo

Vložíte do nich špinavé prádlo – nebude vám nikde překážet, zapáchat a mít negativní vliv na čisté oblečení. Takto pohodlně uskladníte cokoli po celou dobu vaší dovolené.

Oddělíte bezpečně potraviny – tímto způsobem oddělíte od sebe i od všeho ostatního jakékoli potraviny – sypké, tekuté, polotekuté, mastné. Vyplatí se mít s sebou více rezervních sáčků pro případné svačiny na cestách.

Drobnosti se nepoztrácí – hygienické tampony, kapesníky, toaletní papír (uchráněný od vlhkosti), hrací karty a kostky, puzzle a další drobné hračky, sponky do vlasů, tužky, kancelářské potřeby, baterie, zkrátka cokoli malého, co by se vám v batohu vysypalo na dno.