Čvn
14
2022

Dejte tělu co potřebuje

Kolagen je poslední dobou velmi skloňované slovo. Mnoho lidí jej propaguje, mnoho lidí jej užívá, ale stále spousta lidí netuší, o co jde. Kolagen je látka, která se přirozeně vyskytuje v našem těle, a díky tomu máme pevnou a hezkou pokožku, zdravé vlasy a nehty, a hlavně máme zdravé klouby. Ano, toto všechno má na starosti kolagen. V souvislosti s jeho narůstající popularitou se vyrojily firmy, které se snaží prodat svoje produkty, které ale nemají jasný původ, certifikáty a nemohou zaručit slibovaný účinek.

lahvičky kolagenu

U nás koupíte rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou, který vašemu tělu dodá kvalitní kolagen získaný z divoce žijících ryb v Severním moři. To vám zaručuje vysokou kvalitu, protože rybí kolagen je nejlepší. Zároveň obsahuje důležitou kyselinu hyaluronovou, zinek a vitamín C, což jsou látky, které naše tělo také potřebuje. Kyselinu hyaluronovou oceníte zejména v případě, že usilujete o krásnou a zdravou pleť – kyselina na sebe váže vodu a uzamkne ji v pleti.

Chcete mít zdravé klouby co nejdéle, a chcete vypadat dobře i v pozdějším věku? Pak začněte kolagen pravidelně doplňovat, protože po 25. roce věku jeho tvorba klesá. Moc lidí tuto informaci nemá, a proto později mohou řešit problémy s klouby, což je velmi bolestivá a zdlouhavá záležitost. Vyhněte se tomu zavčas a vyzkoušejte ORca collagen – na ten se můžete spolehnout. Dodáváme jej v sáčcích, které si smícháte s vodou, a možná vám i zachutnají.

starší pokožka

Rozhodli jste se pro kolagen, ale nechcete si hlídat jeho zásoby? Můžete se stát naším členem, a my vám ho budeme zasílat zdarma každý měsíc. Zaplatíte jen cenu kolagenu a to navíc s členskou slevou. Členství není ničím podmíněno a můžete ho zrušit kdykoliv. Nenaleťte podvodníkům, kteří vám slibují exkluzivní koagen, který ale nemá potřebné certifikáty. Náš kolagen je zdravotně nezávadný, obsahuje deklarované množství kolagenu a další složky, a má všechny potřebné certifikáty.