Lis
14
2021

Jak být oblíbenou ženou, bez ztráty sami sebe…

Ženy mají odlišné povahy, odlišné chování, odlišné názory. Každá jsme jiná, přesto nás spojuje stejné pohlaví. I když si nemůžeme všechny rozumět, jsme pořád ženy. Jenže naše povahy, jak vypadáme, jak se chováme k ostatním, nás rozděluje do skupinek. Ačkoli se můžeme snažit, jak chceme, nikdy nemůžeme docílit stoprocentního výsledku. Chováme se různě a kolikrát nepochopitelně.

Smutná žena za oknem kapky deště

Chceme snad zapadnout do skupinek žen, ke kterým nám není souzeno patřit?

Znáte ten pocit, že Vás neustále někdo někam škatulkuje?

Jste vyzvány a kolikrát i nuceni se stát někým jiným?

Jste tlačeny být někým jiným jen proto, že to Vaše okolí vyžaduje?

Předhazuje Vám někdo, že nejste dostatečně krásná a dobrá?

Tohle jsou neustále ohrávané otázky, které dnes a denně trápí každou z nás. I když se snažíme, pořád bojujeme s okolím. Proč tomu tak je? Je to touto dobou? Proč mám pocit, že by ženy měli být dokonalé? Ani nemůžeme říct, že známe dokonalého muže. Tak v tom případě nechápu, proč by museli být takové ženy. A věřím, že semnou spousta žen bude souhlasit.

ŽENSKÁ KRÁSA….

Co znamená, když někdo řekne KRÁSNÁ ŽENA? Pouze zevnějšek nebo se počítá i povaha ženy? Přijde mi, že mnohem častěji se většina lidí soustředí právě na ten zevnějšek a ten zbytek je jim lhostejný. Přesto bychom si měli uvědomit, že KRÁSA ŽENY je převážně ukryta pod skořápkou.

CHOVÁME SE ODLIŠNĚ V SOUKROMÍ A NA VEŘEJNOSTI….

Taky si všímáte rozdílů chování v soukromí a na veřejnosti? Každá z nás se doma chová přirozeně. Nic si nemusíte s někým dokazovat, předhánět se co máte lepšího. Jste prostě svá. Kdežto na veřejnosti si kolikrát ani neuvědomujeme, že se vychloubáme už jen proto, abychom u toho druhého člověka nepoklesly. Kolikrát Vám ani společnost nedovolí, abyste byla svá. Většina žen bohužel musí hrát divadélko, protože by jinak nezapadla.

Tři dámy sedící na stole, držící sklenky s nápojem

HRAJEME SI NA TO, CO NEJSME….

Abychom se kolikrát dostaly mezi určitou skupinku žen, měníme sami sebe a tím se z nás stává odlišná osoba. Ať je to naše chování, vzhled, názory. Často nás to dožene k tomu, že jen přikyvujeme a bojíme se projevit svůj vlastní názor. Může se stát, že nás ženské obecenstvo může ovlivňovat natolik, že nás mohou ovládat.

Jak se zbytečně netrápit?

° ZŮSTAT SAMA SEBOU

° UKÁZAT SVOJI JEDINĚČNOST

° NEVYDÁVAT SE ZA JINOU OSOBU

° NESNAŽIT SE ZA KAŽDOU CENU NĚKAM ZAPADNOUT

° MÍT SVOJI HLAVU

° NEDOVOLIT, ABY VÁS NĚKDO OVLÁDAL

 

Každá žena je jiná, každá je něčím výjimečná, krásná a především má každá žena právo být tým, kým je. Snažit se někam patřit a prosit se o pozornost, Vás bude stát Vaši identitu. Zůstaňte taková, jaká jste. Ten člověk, který o Vás bude stát, Vás bude vnímat takovou jakou doopravdy jste.