Čvn
12
2019
Nezařazené

Úklid od profesionálů

Neustále uklízíte domácnost a stejně jakmile skončíte na jedné straně domu, můžete začít na druhé zase od začátku. Deprimující pocit vám pomůže vyřešit profesionální úklidová firma, která udělá jarní, letní, podzimní či třeba předvánoční úklid za vás a opravdu poctivě. Mějte aspoň někdy pocit, že máte doma opravdu čisto.

Nejprve si vyberte úklidovou firmu. Pro výběr firmy si zvolte několik kritérií, dle toho, jak chcete, aby úklid proběhl a co vše se uklízelo. Zaměřte se také na cenu úklidových firem. Nabídka těchto služeb je poměrně velká a tím pádem si většinou vybere opravdu každý, kdo má o profesionální úklid zájem.
čistič koberců s vodou

Co vše firmy nabízejí? Tak třeba běžný úklid – zbavení domácnosti hrubých nečistot zametením a vytřením podlah, setření prachu z obvodových zdí, odvoz a likvidace odpadu, běžný úklid interiéru jako je čištění vybavení v domácnosti, mytí světel, mokré či suché vysátí koberců, mytí oken, čištění koupelen, nábytku, impregnace nábytku, mytí toalet, leštění dlažby, vyčištění spárů a tak dále. Dle domluvy také mohou doplnit hygienické potřeby, provonět domácnost či vyčistit třeba psí pelíšek. Vše záleží na tom, co si sjednáte u firmy.

Sjednat si můžete pravidelný týdenní úklid domácnosti nebo třeba větší úklid jednou za měsíc, či prostě jednorázový pořádný úklid domácnosti jednou za rok. Vše záleží na tom, o co máte zájem, a na co máte finance. Cena úklidu se pohybuje od 3000 Kč výše, dle dané firmy, lokality a vašich potřeb.
růžová prachovka

Pokud nechcete oslovit vyloženě firmu na úklid ale i tak máte zájem o to, aby za vás uklidil někdo jiný, pak si můžete sjednat paní na úklid, která k vám bude pravidelně docházet. To vám zajistí, že se lidé ve vaší domácnosti nebudou střídat a uklízečka bude přesně vědět, co po ní chcete. Obě varianty mají něco do sebe, firmy mají totiž profesionální vybavení, které není zrovna levné, ale čistí opravdu efektivně!