Bře
22
2022

Počítačové hry k odreagování

Odreagování v podobě počítačové hry je poslední dobou čím dál oblíbenější. Díky videohrám se můžete stát čímkoliv si usmyslíte, a výběr je opravdu pestrý. Které jsou nejlepší pro relaxaci?

House flipper

Chtěli jste se někdy stát architektem, nebo bytovým designérem? Pak je tato hra to pravé pro vás. Na začátku máte jen málo peněz, mrňavou kancelář, kde je potřeba uklidit, a počítač se zakázkami. Abyste si vydělali peníze, a vylepšili zkušenosti, budete plnit úkoly, jako například vymalovat něčí dům, namontovat radiátory, nebo třeba uklidit. Hra je v úžasné kvalitě, a a z pohledu první osoby, takže působí skutečně realisticky. Každá činnost je propracována do detailu, takže budete skutečně šroubek po šroubku montovat, bourat, stavět, uklízet. Později, až si vyděláte nějaké ty peníze, si můžete koupit první nemovitost, zrekonstruovat a vybavit ji dle svého, a prodat za více peněz. Tak se postupně dostanete k čím dál tím dražším budovám. V některých dokonce straší, nebo jsou zde ukryté místnosti, které musíte objevit. Kromě vnitřku domu však navrhujete a tvoříte i zahrady, kopete jámy, kam pak sázíte rostliny, soutěžíte. Hra je nenáročná, ale přesto se u ní zabavíte na dlouhé hodiny.

kreslený půdorys

Bee simulator

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký život asi vedou včely? Nyní si to můžete vyzkoušet ve hře s názvem „Bee simulator“. Tato hra je skutečně pracně provedená, a tak na chvíli možná zapomenete, že skutečně nejste včela. Budete létat po parku, hledat v květinách kvalitní pyl, bránit hnízdo před vosami, lidmi, nebo jiným nebezpečím. Můžete závodit, ale vždy musíte poslouchat rozkazy královny, a podvolit se včelám, které jsou v hierarchii výš. Tak co. Myslíte si, že to zvládnete?

kamion v horách

Euro truck simulator 2

Jaké asi je být celé dny na cestách, převážet náklad, a navštěvovat různé země? Přesně to zjistíte v této hře, kde se stanete řidičem tahače. Bude cestovat po celé Evropě po reálných tratích. Později si můžete založit vlastní společnost, a mimo řízení zodpovídat i za zakázky. Navštěvujte památky, a projeďte všechna zajímavá místa v Evropě.