Led
14
2023

Chcete stavět?

Někdo nedá dopustit na zděný dům, další je otevřený dřevostavbě. Obě varianty mají něco do sebe. Obě jsou kvalitní. Dřevostavba je trošku levnější a její realizace je rychlejší, protože se staví z předem vyrobených stěn. Pokud tedy potřebujete bydlet co nejdřív, vyberte si dřevostavbu. Vždycky děláme všechno pro to, abychom dodrželi stanovený termín. Svoje závazky dodržujeme, a je na nás spoleh. To vám potvrdí recenze, o které se podělili naši klienti.

nový bungalov

Stavíme pro všechny
Kdo má vyřešené finance a pozemek, má dveře ke vlastnímu domu otevřené dokořán. Chyťme kliku a otevřete dveře u svého nového domu, a to za pouhých pár měsíců od podpisu smlouvy. Stavíme dřevostavby – bungalov s moderními technologiemi. V každém našem domě, a to i ve zděných domech, najdete solární panely a tepelné https://www.eon.cz/radce/tepelne-cerpadlo-vzduch-vzduch čerpadlo. Díky tomu budou vaše náklady za provoz nižší.

Proč si vybrat nás?

  1. Nabízíme několik připravených projektů
  2. Dokážeme vám vyřídit stavební povolení
  3. Dodržujeme termíny

To jsou hlavní důvody, proč si nás vybralo tolik klientů ke stavbě jejich domu. Co je v ceně každého domu? Dokončená stavba kromě kuchyňské linky. Tu si klienti zařizují sami. Za pár měsíců od podpisu smlouvy můžete bydlet ve svém domě, který bude jen a jen váš. Nemusíte se omezovat sousedy, protože je všude všechno slyšet. Můžete se dívat na hlasité filmy a grilovat kdy budete chtít. Ta svoboda a soukromí rozhodně stojí za to počkat si pár měsíců na vlastní dům.

dům v přírodě

Naše novostavby už si převzala spousta klientů, mezi které patří i některé známé osobnosti. Svoje pozitivní zkušenosti s naší firmou vám sdělá třeba Marek Ztracený. S námi máte jistotu, že svůj dům skutečně dostanete kompletně hotový a navíc ve smluveném termínu. Můžete si dokonce chodit kontrolovat dodržení termínu prací přímo na stavbu. Jsme tady pro všechny, kteří chtějí mít dům kvalitně a rychle.