Bře
07
2023

Cestovat lze i do Zeměráje

Míst, ve kterých lze zažít nejen spoustu zábavy, ale mnohdy i pořádné dávky adrenalinu, je v současné době velké množství. A to ani nemusíte vyjíždět za hranice naší vlasti. Do mnohých zábavných parků lze vyjíždět celoročně. Nejen že nabízejí ubytování, ale i celodenní strava bývá samozřejmostí. A stejně tak nabízené atrakce, sloužící k pobavení jak dětí, tak jejich rodičů. Kdy mnohé jsou umístěny ve venkovním prostředí a pamatováno je i deštivé dny, kdy atrakce jsou umístěny pod střechou. Farmapark Soběhrdy si často vybírají milovníci zvířat. Areál, ve kterém je umístěno mnoho atrakcí pro všechny věkové skupiny.

Návštěva farmy zvířat

A v případě nepříznivého počasí je možné společné chvíle trávit v prostorách vnitřního krytého hřiště. Součástí tohoto parku je i farma zvířat z celého světa, která si lze nejen prohlédnout a pohladit. Ale i z připravených kyblíků i nakrmit. Což dělá největší radost malým dětem. Zážitkový park Zeměráj bývá častým cílem rodin, které rády čas tráví v přírodě. V tomto nádherném ráji, umístěném do krajiny prastarých balvanů, který je vytvořen ve stylu středověké vesnice. Přes kterou vede kilometr dlouhá stezka, kterou si návštěvníci mohou projít naboso. Velké dřevěné bludiště je hlavním lákadlem pro děti i jejich rodiče.

Zeměráj

Navazujícím na mnohá přírodní hřiště, která nabízejí různá zaměření. Ať už zábavné úkoly s naučnými prvky, tak i spoustu hlavolamů. O občerstvení je rovněž postaráno. Ve stylové hospůdce, roubené usedlosti udržované od poloviny sedmnáctého století. Děti, které rády hloubají a dělají vědecké pokusy, si určitě vyberou ke společnému výletu za zábavou IQ Landii. Tento park je umístěn do čtyř poschodí, ve kterých jsou umístěny interaktivní exponáty. Týkající se všech smyslů našeho těla, optické klamy a dokonce je možné poskládat i modely vnitřních orgánů. Rovněž matematiky, kosmonautiky či vědy, která nás obklopuje v našich domovech. Zábavu si užijí malí vědátoři na konkrétních případech, kdy například přiloží silný magnet k vystavenému televizoru. Či jak z vědeckého hlediska fungují toalety.