Dub
27
2022

Stěhujeme levně a rychle

Opravdu, stěhování nemusí být vždy nákladnou záležitostí. Když si necháte udělat cenovou nabídku, můžete začít srovnávat se stěhování vlastními silami.

Když se rozhodnete všechno zařídit vlastními silami, začněte počítat. Pokud nemáte k dispozici stěhovací vůz, nejlépe dlouhý a vysoký dodávkový automobil, budete si jej muset půjčit z autopůjčovny. A to není nejlevnější záležitost. Kromě půjčovného, musíte automobil také pořádně nakrmit pohonnými hmotami.

Vše zabalit, označit, odnést

Stěhování menších věcí, osobních věcí i například nádobí řešíme pomocí krabic. Levné řešení jsou banánové krabice, které lze při troše námahy sehnat a to zdarma v supermarketech, kde si je ale musíte poctivě vyžebrat.

Co ale zdarma nebude, bude pomoc vašich přátel a rodinných příslušníků. Nemusíte jim přímo platit. To ale neznamená, že to bude gratis. Určitě se budete chtít revanšovat, alespoň nějakým obědem či svačinou a hlavně je budete muset napojit nějakým tím pivíčkem a dalšími, zřejmě vydatnějším nápoji. Občerstvení při samotném stěhování vás bude něco stát, ale zřejmě dražší bude závěrečná trachtace po úspěšně ukončené akci.

Když všechny tyto okolnosti sečtete, určitě se velice přibližujete ceně, kterou si napočítala stěhovací firma. V tomto případě, když člověk uváží kolik času a nervů ho stěhování vlastními silami stojí, je jasné, že v soutěži o to, kdo vás bude tentokrát stěhovat, vyhrává stěhovací firma na celé čáře.

Profesionálové

Pokud se chcete stěhovat po Praze https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/ s důvěrou se obraťte na firmu Mamut s.r.o. Služby poskytuje na přijatelné cenové úrovni, je spolehlivá a dokáže si poradit opravdu úplně se vším. Stěhování může povést naprosto bez vaší osobní účasti. Firma disponuje veškerým obalovým materiálem, potřebnou manipulační technikou a různými velikostmi stěhovacích vozů. Těch navíc mají dostatek i pro opravdu velké zakázky. V týmu této stěhovací firmy je také potřebný počet silných a obratných chlapů, kteří zvládnou odnést všechno.