Pro
13
2022

Nebuďte puritáni

Nejen děti, ale i dospělí mají rádi oslavy. Ale není oslava jako oslava, jsou oslavy, na kterých nejsou přítomné děti a proto program oslavy může být jen pro dospělé. Ale nemusí jít jen o pánskou nebo dámskou jízdu, většinou v rámci tzv. zapíjení svobody. Může jít i o kulaté narozeniny nebo jen tak nějaká větší párty. A co na takovou oslavu jako program? Ne přece striptéra nebo striptérku!

Jste prudérní? Ta to nebude druh zábavy pro vás, ale v takovém případě asi nemáte ani rádi párty. Vy, kdo se rádi bavíte a trocha erotiky vám nevadí, vám nabízíme striptérskou show, která zaručeně oživí vaši oslavu nebo párty s kamarády.

striptýz

Krásné striptérky Praha, ale také vypracovaní striptéři vám nepředvedou jen rychlé svlékání, můžete se těšit na skutečnou show. Můžete si vybrat v jakém kostýmu vás striptérka nebo striptér navštíví. Můžete si ale vybrat i z mnoho různých druhů představení, včetně go-go tanečnic.

Koukat se na ladné pohyby striptérek nebo striptérů, to je především potěšení pro oko. I když vám přitom může striptérka sednou na klín, nic víc od ní nečekejte. Striptérky a striptéři jsou profesionálové, kteří jsou pohybově nadaní a umí předvést erotickou show, ale tím to končí. Na erotické služby si musíte zavolat jinam.

striptýz

Když se po revoluci uvolnily mravy, na mnohých plesech se objevily striptérky, které doprostřed parketu daly vlastní magnetofon a pak předvedly velice amatérskou show. V dnešní době už by takto neuspěly a sál by je vypískal. Dobrá striptérka je jako akrobatka, gymnastka a tanečnice v jednom. A její show je náročná na fyzičku, ale vše bude dělat s lehkostí a zároveň s erotickým nádechem, takže budete nadšeni. Plánujete pro svého kamaráda rozlučku se svobodou? Budete mít dámskou jízdu a chcete se pořádně odvázat? Objednejte si striptérku nebo striptéra a o zábavu máte postaráno.